House Marija

Sevid, Kanica 128 A43.499659,16.000745(Näytä kartalla)
9.5
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Ilmainen pysäköinti
Internet
Grillausmahdollisuus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen loma-asunto
Arvostelut
9.5
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, House Marija ei ole uima-allasta.
Ei, House Marija ei tarjoa kylpylää.
Ei, House Marija ei salli koiria.
Kyllä, House Marija tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, House Marija ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Sea Bliss Luxury Villa - Sevid
Huvilat Sevidissä
9.3
Erinomainen
Alkaen 559 €
Villa M&M
Huvilat Sevidissä
9.4
Erinomainen
Alkaen 637 €
Villa Vese
Huvilat Sevidissä
0.0
Alkaen 431 €
Villa Kristina
Huvilat Sevidissä
10
Erinomainen
Alkaen 532 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella