Hostel Herberg de Esborg Scheemda

Scheemda, Esborgstraat 1653.175474,6.974077(Näytä kartalla)
7.8
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Historiallinen
Ilmainen Wi-Fi
Esteetön
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Kokous-/juhlatilat
Baari
Golfkenttä (3 km:n säteellä)
Terassi
Savuttomia huoneita
Kalastus
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lounaspaketteja
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Faksi/kopiokone
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Yhteinen lounge/TV-tila
Päivittäinen siivous
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Esteetön pysäköinti
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Huonetyypit
Standard - Yhden hengen huone
Standard - Neljän hengen huone
Standard - Kahden hengen huone - Double
Standard-perhehuone
Standard - Kolmen hengen huone
Neljän hengen huone - Kerrossänky
Kuuden hengen makuusali - Unisex
Kerrossänkypaikka yhteisessä makuusalissa - UnisexHuoneiden koko on 20 m².
Vuode 6 hengen makuusalissa - Vain naisilleHuoneiden koko on 20 m².
Arvostelut
7.8
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hostel Herberg de Esborg Scheemda ei ole uima-allasta.
Ei, Hostel Herberg de Esborg Scheemda ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hostel Herberg de Esborg Scheemda ei salli koiria.
Ei, Hostel Herberg de Esborg Scheemda ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Hostel Herberg de Esborg Scheemda ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Graanzicht
Huoneistot Midwolda
9.4
Erinomainen
Alkaen 133 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella