בקתת אברהם

Safed, 7 ספיר32.969169,35.511752(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Koiraystävällinen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, בקתת אברהם ei ole uima-allasta.
Ei, בקתת אברהם ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, בקתת אברהם toivottaa koirat tervetulleiksi.
Ei, בקתת אברהם ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, בקתת אברהם ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Ruth Safed By Dan Hotels
Hotelli Safedissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 164 €
קאמי מלון בוטיק
Hotelli Safedissa
7.9
Hyvä
Alkaen 158 €
EretZefat
Hotelli Safedissa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 127 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella