82 On Amberboom

Rustenburg, 82 Amberboom Crescent-25.656148,27.221289(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Usein kysytyt kysymykset
Ei, 82 On Amberboom ei ole uima-allasta.
Ei, 82 On Amberboom ei tarjoa kylpylää.
Ei, 82 On Amberboom ei salli koiria.
Kyllä, 82 On Amberboom tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, 82 On Amberboom ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Lefa Boutique Hotel
Hotelli Rustenburgissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 60 €
ANEW Resort Hunters Rest Rustenburg
Hotelli Rustenburgissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 78 €
LilyPark Lodge
Hotelli Rustenburgissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 57 €
ATKV Buffelspoort
Lomakeskus Rustenburgissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 158 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella