Sonnenweg Appartements

Rust, Sonnenweg 3647.805482,16.665007(Näytä kartalla)
9.4
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Pysäköinti
Tekoälyn luomaSonnenweg Appartements tarjoaa ilmaisen pysäköinnin paikan päällä. Sähköautoille ja -pyörille on pysäköintialue ja latausasema.
Sähköautojen EV- latauspiste
Sähköautojen EV- latauspiste
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Tenniskenttä
Savuttomia huoneita
Kalastus
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Tallelokero
Pöytätennis
Purjelautailu
Melonta
Patikointi
Grillausmahdollisuus
Pyöräilymahdollisuus
Retkipalvelu
Lämmitys
Ratsastus
WiFi
Minigolf
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Vesiurheilumahdollisuuksia paikan päällä
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Sähköajoneuvojen latausasema
Esteetön pysäköinti
Viiniä/kuohuviiniä
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Huoneisto 1
Huoneisto 2
Arvostelut
9.4
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Sonnenweg Appartements ei ole uima-allasta.
Ei, Sonnenweg Appartements ei tarjoa kylpylää.
Ei, Sonnenweg Appartements ei salli koiria.
Kyllä, Sonnenweg Appartements tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Sonnenweg Appartements ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Seehotel Rust
Hotelli ruosteessa
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 159 €
Art Boutique Hotel Bürgerhaus
Hotelli ruosteessa
9.7
Erinomainen
Alkaen 271 €
Villa Katharina
Vierasmaja ruosteessa
9.6
Erinomainen
Alkaen 154 €
Hotel am See Rust
Hotelli ruosteessa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 187 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella