Travelmyth Logo
7,258,491 hotellia60 kategoriassa
Phnom Penh

Hotellit uima-altaalla Ruessei Kaev

200+ HOTELLIA RUESSEI KAEVISSASaamamme palkkiot voivat vaikuttaa sijoitukseen.
Budget Private Studio with Free Luxurious Pool and Gym by SYM B625 main photo
$
+4
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Queen Mansion (Queen Mansion Serviced Apartment) main photo
Alkaen 23 $
$
+5
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
RS Central Apartments - 200m to Royal Palace (SkyVilla BKK - Pool & Chill - Laundry included) main photo
Alkaen 10 $
$
+8
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Perhe
Koiraystävällinen
Caravan Hotel by EHM main photo
Alkaen 33 $
$
+9
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Kylpylä
Perhe
DE NINTH Boutique Hotel & Spa main photo
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
$
+9
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Sisäuima-allas
Ulkouima-allas
Boutique
Häämatka
Central Mansions Serviced Apartments (Central Mansions Hotel and Apartments) main photo
Alkaen 51 $
$
+4
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Mecon Hotel main photo
Mecon Hotel
8,9
Erinomainen
$
+7
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Eco Garden Residences main photo
Eco Garden Residences
Huoneistohotelli Phnom PenhissäKH flag
7,2
Hyvä
Alkaen 26 $
$
+8
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Lastenallas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Dyvith Hotel main photo
$
+11
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Sisäuima-allas
Lastenallas
Kylpylä
Perhe
M9 Kirirom Hotel main photo
M9 Kirirom Hotel
8,4
Erittäin hyvä
Alkaen 21 $
$
+6
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Villa Samnang Boutique Hotel main photo
$
+6
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Somerset Norodom Phnom Penh main photo
Alkaen 39 $
$
+5
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Pysäköinti
Perhe
The Scenic Hotel main photo
The Scenic Hotel
9,2
Erinomainen
$
+7
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Colina Sky Hotel Phnom Penh main photo
$
+6
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Lastenallas
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
X One Hotel main photo
X One Hotel
8,2
Erittäin hyvä
$
+6
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
K Residence & Apartment main photo
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
$
+4
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Sisäuima-allas
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Steigenberger Phnom Penh main photo
Steigenberger Phnom Penh
8,7
Erittäin hyvä
$
+8
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Sisäuima-allas
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Amana Hotel & Residences main photo
Amana Hotel & Residences
8,1
Erittäin hyvä
$
+11
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Pysäköinti
Sähköautojen EV- latauspiste
Kylpylä
PTH Residence main photo
PTH Residence
Huoneistot Phnom PenhissäKH flag
8,7
Erittäin hyvä
Alkaen 32 $
$
+5
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Lastenallas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Merton Holiday Inn main photo
Merton Holiday Inn
Huoneistohotelli Phnom PenhissäKH flag
8,1
Erittäin hyvä
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
$
+7
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
*Lisäveroja tai -maksuja saatetaan soveltaa. Tarkista lopullinen hinta ennen varauksen tekemistä.Nayttaa tulokset 121-140 , Ruessei Kaevissa 200+ hotellista
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
Säästä enemmän sovelluksella
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit