Ferienwohnung Mawitha

Roth, In der Leiten 2749.220062,11.146272(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Esteetön
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Savuttomia huoneita
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Ilmainen pysäköinti
Internet
Purjelautailu
Patikointi
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Ratsastus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Vesiurheilumahdollisuuksia paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Korotettu WC-istuin
Ulkokalusteet
Huonetyypit
Premium - Kolmen makuuhuoneen huoneisto - Oma parveke
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Ferienwohnung Mawitha ei ole uima-allasta.
Ei, Ferienwohnung Mawitha ei tarjoa kylpylää.
Ei, Ferienwohnung Mawitha ei salli koiria.
Ei, Ferienwohnung Mawitha ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Ferienwohnung Mawitha ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Landhotel zum Böhm
Hotelli Roth
7.9
Hyvä
Alkaen 111 €
Apartment Palmié
Huoneistot Roth
9.4
Erinomainen
Alkaen 119 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella