B&B Casa Gabriele

Rossano, Contrada Oliveto Longo39.596215,16.66216(Näytä kartalla)
9.5
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:30 - 20:30
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:30
Tilat
Pysäköinti
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Tallelokero
Autonvuokraus
Lämmitys
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Kahvila paikan päällä
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Perhehuone - Oma parveke
Studio - Vuodesohva
Tietoa B&B Casa Gabriele
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 078157-BBF-00052, IT078157C1I58UFIL9
Arvostelut
9.5
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, B&B Casa Gabriele ei ole uima-allasta.
Ei, B&B Casa Gabriele ei tarjoa kylpylää.
Ei, B&B Casa Gabriele ei salli koiria.
Kyllä, B&B Casa Gabriele tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, B&B Casa Gabriele ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
La Piana degli Ulivi
Aamiaismajoitus Rossanossa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 85 €
Michelangelo Home B&B
Aamiaismajoitus Rossanossa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 69 €
Hotel Scigliano
Hotelli Rossanossa
7.7
Hyvä
Alkaen 86 €
Hotel San Luca
Hotelli Rossanossa
7.8
Hyvä
Alkaen 94 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella