Pousada Bem-Te-Vi

Rondonopolis, Rua A-43-16.480031,-54.605651(Näytä kartalla)
7.3
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 23:00
Lähtöpäivä:
00:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Päivittäinen siivous (lisämaksu)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonetyypit
Huoneisto
Sviitti
Arvostelut
7.3
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Pousada Bem-Te-Vi ei ole uima-allasta.
Ei, Pousada Bem-Te-Vi ei tarjoa kylpylää.
Ei, Pousada Bem-Te-Vi ei salli koiria.
Kyllä, Pousada Bem-Te-Vi tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Pousada Bem-Te-Vi ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Comfort Hotel & Suítes Rondonópolis
Hotelli Rondonopolis
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 60 €
Nacional Inn Rondonópolis
Hotelli Rondonopolis
9.1
Erinomainen
Alkaen 45 €
Hotel Horto
Hotelli Rondonopolis
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 48 €
Rios Hotel
Hotelli Rondonopolis
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 61 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella