L'Astrolabi -centre Ripoll-

Ripoll, Plaça d'Anselm Clavé 842.200343,2.190889(Näytä kartalla)
9.3
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Häämatka
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 10:00
Tilat
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Internet
Äänieristys huoneissa
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Pääsy avaimilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Loma-asunto
Tietoa L'Astrolabi -centre Ripoll-
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: ESFCTU00001702200014752300000000000000HUTG-016639-292, HUTG-016639-29
Arvostelut
9.3
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, L'Astrolabi -centre Ripoll- ei ole uima-allasta.
Ei, L'Astrolabi -centre Ripoll- ei tarjoa kylpylää.
Ei, L'Astrolabi -centre Ripoll- ei salli koiria.
Ei, L'Astrolabi -centre Ripoll- ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, L'Astrolabi -centre Ripoll- ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
La Trobada Hotel Boutique
Hotelli Ripollissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 113 €
Mas el Mir
Kartano Ripollissa
9.5
Erinomainen
Alkaen 170 €
Casanova de Baix
Kartano Ripollissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 109 €
La Trobada Hotel Sport
Hotelli Ripollissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 96 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella