Sur & Casa

Rio Grande, Río Grande-53.806408,-67.653541(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Vain Aikuisille
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Sur & Casa ei ole uima-allasta.
Ei, Sur & Casa ei tarjoa kylpylää.
Ei, Sur & Casa ei salli koiria.
Ei, Sur & Casa ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Sur & Casa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Status Hotel
Hotelli Rio Grande
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 93 €
Himmel Blau Rentals
Huoneistohotelli Rio Grande
9.5
Erinomainen
Alkaen 78 €
Links Apart Hotel
Huoneistohotelli Rio Grande
8.8
Erinomainen
Alkaen 68 €
Select Inn
Hotelli Rio Grande
7.5
Hyvä
Alkaen 75 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella