Villa Daniela

Retamar, Camino De La Luna, 736.849309,-2.306614(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 12 11 - pe, 13 1112 11 - 13 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Ulkouima-allas
Tietoa Villa Daniela
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: ESFCTU0000040160000980280000000000000000VUT/AL/149066, VUT/AL/14906
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Villa Daniela:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Villa Daniela ei tarjoa kylpylää.
Ei, Villa Daniela ei salli koiria.
Ei, Villa Daniela ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Villa Daniela ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Cabogata Jardín
Hotelli Retamarissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 81 €
Barceló Cabo de Gata
Hotelli Retamarissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 85 €
Ohtels Cabogata
Hotelli Retamarissa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 59 €
ALEGRIA Cabo De Gata Aquafun
Hotelli Retamarissa
7.8
Hyvä
Alkaen 105 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella