Dar Rita

Rabat, 22 Rue Lalla Oum Kenabech34.023199,-6.836788(Näytä kartalla)
8.7
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Budget
Tekoälyn luomaRue Lalla Oum Kenabechilla sijaitseva Dar Rita tarjoaa edullisen majoituksen kotimajoitustyyliin. Sen sijainti on ihanteellinen paikallisen alueen tutkimiseen.
Ilmainen Wi-Fi
Vain Aikuisille
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
13:30 - 00:00
Lähtöpäivä:
11:30 - 12:00
Tilat
24h-vastaanotto
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Pesula (lisämaksu)
Perhehuoneita
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Jaettu keittiö
Lukittavia kaappeja
Yhteinen lounge/TV-tila
WiFi koko majoituspaikassa
Nouto lentokentältä (lisämaksu)
Kuljetus lentokentälle (lisämaksu)
Ulkokalusteet
Kuljetuspalvelu
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kolmen hengen huone
Kahden hengen huone - Double
Neljän hengen huone
Perhehuone
Arvostelut
8.7
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Dar Rita ei ole uima-allasta.
Ei, Dar Rita ei tarjoa kylpylää.
Ei, Dar Rita ei salli koiria.
Ei, Dar Rita ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Dar Rita ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Sofitel Rabat Jardin Des Roses
Hotelli Rabatissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 243 €
The View Rabat
Hotelli Rabatissa
9.8
Erinomainen
Alkaen 281 €
STORY Rabat
Hotelli Rabatissa
9.4
Erinomainen
Alkaen 234 €
La Tour Hassan Palace
Hotelli Rabatissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 225 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella