Qusar ev

Qusar, Qusar H.z Tağiyev 8a41.428259,48.42938(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Qusar ev ei ole uima-allasta.
Ei, Qusar ev ei tarjoa kylpylää.
Ei, Qusar ev ei salli koiria.
Kyllä, Qusar ev tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Qusar ev ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
ILK INN HOTEL
Hotelli Qusarissa
9.7
Erinomainen
Alkaen 48 €
Selena
Hotelli Qusarissa
9.3
Erinomainen
Alkaen 36 €
Deluxe Park Qusar Resort & Spa Hotel
Hotelli Qusarissa
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 46 €
Zangazur hotel & cottages
Hotelli Qusarissa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 71 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella