maison cosy

Quimper, 3 Avenue des Cols Verts47.992706,-4.119989(Näytä kartalla)
9.1
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 19:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Palovaroittimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen talo
Tietoa maison cosy
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 2923200059562
Arvostelut
9.1
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, maison cosy ei ole uima-allasta.
Ei, maison cosy ei tarjoa kylpylää.
Ei, maison cosy ei salli koiria.
Kyllä, maison cosy tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, maison cosy ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Manoir des Indes, The Originals Relais
Hotelli Quimperissä
7.7
Hyvä
Alkaen 95 €
Best Western Plus Hotel Kregenn
Hotelli Quimperissä
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 107 €
Hôtel Ginkgo - SPA Biloba
Hotelli Quimperissä
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 123 €
Escale Oceania Quimper Centre
Hotelli Quimperissä
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 82 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella