Studio Marija Busoler

Pula, Bušolerska Ulica , 8444.863977,13.880918(Näytä kartalla)
9.5
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Budget
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Grillausmahdollisuus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Huonetyypit
Huoneisto
Arvostelut
9.5
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Studio Marija Busoler ei ole uima-allasta.
Ei, Studio Marija Busoler ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Studio Marija Busoler toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Studio Marija Busoler tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Studio Marija Busoler ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Park Plaza Arena Pula
Hotelli Pulassa
9.1
Erinomainen
Alkaen 160 €
Hotel Amfiteatar
Hotelli Pulassa
8.9
Erinomainen
Alkaen 92 €
Splendid Resort
Lomakeskus Pulassa
7.9
Hyvä
Alkaen 96 €
Hotel Scaletta
Hotelli Pulassa
7.9
Hyvä
Alkaen 81 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella