Club Priz

Primorsko, MMC, Piasachni Diuni area, complex Club Priz42.258341,27.748697(Näytä kartalla)
9.2
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Yksityinen uima-allas
Tekoälyn luomaPrimorskossa sijaitseva huoneistohotelli, joka on sisällytetty annetun luettelon perusteella kiinteistötyypiksi, joka saattaa tarjota yksityisiä uima-allasalueita.
Ranta
Häämatka
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Neljä tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
12:30 - 00:00
Lähtöpäivä:
10:00 - 12:00
Tilat
Lemmikkieläimet sallittu
24h-vastaanotto
Puutarha
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Perhehuoneita
Internet
Hissi
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Myyntiautomaatti (juomia)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Rannan äärellä
Päivittäinen siivous
WiFi koko majoituspaikassa
Aurinkotuolit
Ranta
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Studio - Merinäköala
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Yhden makuuhuoneen sviitti
Kattohuoneisto
Flexible-huoneisto
Tietoa Club Priz
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: pending
Arvostelut
9.2
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Club Priz ei ole uima-allasta.
Ei, Club Priz ei tarjoa kylpylää.
Ei, Club Priz ei salli koiria.
Ei, Club Priz ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Club Priz ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Plamena Palace
Hotelli Primorskossa
9.1
Erinomainen
Alkaen 111 €
Siena Palace
Hotelli Primorskossa
9.1
Erinomainen
Alkaen 127 €
Dara Hotel
Hotelli Primorskossa
8.9
Erinomainen
Alkaen 55 €
APART-HOTEL Stamopolu Lux с изглед към морето
Hotelli Primorskossa
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 39 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella