Studio Prosecká vyhlídka

Praha, 69 Proseckã¡50.115492,14.489835(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Vain Aikuisille
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Studio Prosecká vyhlídka ei ole uima-allasta.
Ei, Studio Prosecká vyhlídka ei tarjoa kylpylää.
Ei, Studio Prosecká vyhlídka ei salli koiria.
Ei, Studio Prosecká vyhlídka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Studio Prosecká vyhlídka ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Alchymist Prague Castle Suites Hotel
Hotelli Prahassa
9.4
Erinomainen
Alkaen 229 €
Hotel KINGS COURT
Hotelli Prahassa
9.5
Erinomainen
Alkaen 173 €
Monastery Hotel
Hotelli Prahassa
9.2
Erinomainen
Alkaen 92 €
Golden Well
Hotelli Prahassa
9.7
Erinomainen
Alkaen 215 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella