Port A Del Rey

Port Aransas, 200 Piper Blvd Unit C427.807842,-97.086588(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Tenniskenttä
Golfkenttä (3 km:n säteellä)
Bisneskeskus
Pesula
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
Ratsastus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pankkiautomaatti paikan päällä
Aurinkoterassi
Ruokatavaroiden toimitus
Pysäköinti paikan päällä
Piknik-alue
Live-musiikki/esitys
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen huoneisto
Tietoa Port A Del Rey
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: STR# 541608
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Port A Del Rey ei ole uima-allasta.
Ei, Port A Del Rey ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Port A Del Rey toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Port A Del Rey tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Port A Del Rey ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Plantation Suites and Conference Center
Hotelli Port Aransasissa
7.2
Hyvä
Alkaen 42 €
Beachgate CondoSuites and Oceanfront Resort
Huoneistot Port Aransasissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 119 €
Vitamin Sea 1 Bedroom Condo
Loma-asunto Port Aransasissa
0.0
The Blue Pearl 5 Bedroom Home
Hotelli Port Aransasissa
0.0
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella