Tiduca Hotel

Ponta do Sol, Rua de pistola17.203585,-25.093224(Näytä kartalla)
8.4
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Häämatka
Tekoälyn luomaPonta do Solissa sijaitseva hotelli tarjoaa viehättävän ja aidon Kap Verden kokemuksen. Sen sijainti tarjoaa mahdollisuuksia tutustua saaren paikalliseen kulttuuriin ja luonnonkauneuteen, täydellinen ainutlaatuiselle häämatkalle.
Kylpylä
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Bisnes
Pysäköinti
Esteetön
Kuntosali
Neljä tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 23:30
Lähtöpäivä:
10:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Huonepalvelu
Kokous-/juhlatilat
Baari
24h-vastaanotto
Kuntokeskus
Terassi
Bisneskeskus (lisämaksu)
Pesula
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Kampaamo/kemikaalio
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Silityspalvelu (lisämaksu)
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Solarium
Spa- ja wellness-keskus (lisämaksu)
Hieronta (lisämaksu)
Faksi/kopiokone (lisämaksu)
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Snackbaari
Aurinkoterassi
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Yhteinen lounge/TV-tila
Ruokakauppa paikan päällä
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Lasten aterioita (lisämaksu)
Pääsy pyörätuolilla
WC, jossa on käsituet
Viiniä/kuohuviiniä (lisämaksu)
Hedelmiä (lisämaksu)
Kahvila paikan päällä
Aurinkotuolit
Ulkokalusteet
Ranta
Kävelykierrokset (lisämaksu)
Happy hour (lisämaksu)
Varashälytin
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Huonetyypit
Juniorsviitti
Sviitti
Superior - Kahden hengen huone - Double
Standard - Kahden hengen huone - Double
Deluxe - Kahden hengen huone - Double - Oma parveke - MerinäköalaTässä tilavassa kahden hengen huoneessa on ilmastointi, äänieristetyt seinät ja parveke, jolta avautuu merinäköala. Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme. Majoitusyksikössä on yksi vuode.
Arvostelut
8.4
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Tiduca Hotel ei ole uima-allasta.
Kyllä, Tiduca Hotel tarjoaa kylpylän.
Ei, Tiduca Hotel ei salli koiria.
Kyllä, Tiduca Hotel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Kyllä, Tiduca Hotel on kuntosali.
Sijainti
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella