Hotel waterside

Pokhara, sedi village lakeside 1828.221674,83.950951(Näytä kartalla)
7.2
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
12:00
Lähtöpäivä:
00:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Huonepalvelu
Baari
24h-vastaanotto
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Kalastus
Pesula
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Ilmainen pysäköinti
Internet
Valuutanvaihto
Leikkikenttä
Pöytätennis
Äänieristys huoneissa
Patikointi
Lämmitys
Faksi/kopiokone
Ratsastus
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Concierge-palvelu
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Jaettu keittiö
Vesipuisto
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Leikkialue sisätiloissa
Lasten aterioita
Julkisen liikenteen liput
Viiniä/kuohuviiniä
Hedelmiä
Sulkapallovälineet
Piknik-alue
Tulisija ulkona
Pyöräretket
Paikallista kulttuuria koskeva kierros tai kurssi
Jousiammunta
Vartija ympäri vuorokauden
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Deluxe - Kahden hengen huone - Double - Oma parveke - Merinäköala
Kolmen hengen huone - Järvinäköala
Economy - Kahden hengen huone - Double
Economy - Neljän hengen huone
Kahden hengen huone - Double - Järvinäköala
Arvostelut
7.2
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel waterside ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel waterside ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hotel waterside ei salli koiria.
Kyllä, Hotel waterside tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hotel waterside ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Temple Tree Resort & Spa, Pokhara
Lomakeskus Pokharassa
9.1
Erinomainen
Alkaen 99 €
Hotel Middle Path & Spa
Hotelli Pokharassa
9.4
Erinomainen
Alkaen 29 €
New Pokhara Lodge - Pokhara Lakeside
Hotelli Pokharassa
9.4
Erinomainen
Alkaen 10 €
Fish Tail Lodge
Lomakeskus Pokharassa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 106 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella