Penty de La Pointe du Raz

Plogoff, 39 Rue Des Langoustiers48.039452,-4.705747(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 11 11 - to, 12 1111 11 - 12 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Pysäköinti
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Penty de La Pointe du Raz ei ole uima-allasta.
Ei, Penty de La Pointe du Raz ei tarjoa kylpylää.
Ei, Penty de La Pointe du Raz ei salli koiria.
Kyllä, Penty de La Pointe du Raz tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Penty de La Pointe du Raz ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hôtel de la Baie des Trépassés
Hotelli Plogoffissa
7.7
Hyvä
Alkaen 196 €
Holiday Home L'Iroise by Interhome
Loma-asunto Plogoffissa
8.5
Erittäin hyvä
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella