Anema e Core Pizzo

Pizzo, Via prangi Localita marinella 7538.761282,16.197002(Näytä kartalla)
7.8
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 11 11 - to, 12 1111 11 - 12 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Budget
Tekoälyn luomaTämä aamiaismajoitus tarjoaa yksinkertaisen ja edullisen majoituksen. Se on käytännöllinen valinta matkailijoille, jotka etsivät kustannustehokasta majoituspaikkaa.
Sähköautojen EV- latauspiste
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Sähköautojen EV- latauspiste
Pieni
Neljä tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:30 - 20:00
Lähtöpäivä:
09:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Kokous-/juhlatilat (lisämaksu)
Baari
Tenniskenttä (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Puutarha
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Bisneskeskus (lisämaksu)
Lastenhoitopalvelu (lisämaksu)
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Ilmainen pysäköinti
Internet
Tallelokero (lisämaksu)
Pysäköintipalvelu
Biljardi (lisämaksu)
Karaoke
Lounaspaketteja
Autonvuokraus
Keilailu (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Lämmitys
Faksi/kopiokone (lisämaksu)
Matkatavarasäilytys
WiFi
Allergiahuoneita
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pankkiautomaatti paikan päällä
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Housuprässi (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Lukittavia kaappeja
Ruokakauppa paikan päällä
Vesipuisto (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Päivittäinen siivous (lisämaksu)
Pysäköinti paikan päällä
Lasten aterioita
Kadunvarsipysäköinti
Sähköajoneuvojen latausasema
Esteetön pysäköinti
Viiniä/kuohuviiniä (lisämaksu)
Nouto lentokentältä (lisämaksu)
Kuljetus lentokentälle (lisämaksu)
Kahvila paikan päällä
Aurinkovarjot (lisämaksu)
Piknik-alue
Kauneudenhoitopalvelut
Kasvohoidot
Vahaus
Meikkauspalvelu
Hiushoidot
Manikyyri
Pedikyyri
Hiusten leikkaus
Hiusten värjäys
Hiusmuotoilu
Vartalohoidot
Vartalon kuorinta
Vartalokääre
Valoterapia
Ranta
Kuljetuspalvelu
Kävelykierrokset
Happy hour (lisämaksu)
Ruoanlaittokurssi (lisämaksu)
Live-musiikki/esitys
Live-urheilutapahtuma (lähetys)
Aerobic (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Bingo (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Varashälytin
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Suuri kahden hengen huone - Twin/Double
Deluxe-huone
Tietoa Anema e Core Pizzo
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 102077-AFF-00018, IT102027B446ZJ3VTD
Arvostelut
7.8
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Anema e Core Pizzo ei ole uima-allasta.
Ei, Anema e Core Pizzo ei tarjoa kylpylää.
Ei, Anema e Core Pizzo ei salli koiria.
Kyllä, Anema e Core Pizzo tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Anema e Core Pizzo ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Piccolo Grand Hotel
Hotelli Pizzossa
9.5
Erinomainen
Alkaen 134 €
Popilia Country Resort
Hotelli Pizzossa
9.0
Erinomainen
Alkaen 72 €
TUI MAGIC LIFE Calabria - All Inclusive
Lomakeskus Pizzossa
9.0
Erinomainen
Alkaen 204 €
Asterias Residence - Rooms & SPA
Huoneistohotelli Pizzossa
9.2
Erinomainen
Alkaen 64 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella