Seaview house dal Colle di Ripa

Pietrasanta, Via Lavacchino, 1843.999141,10.210792(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tietoa Seaview house dal Colle di Ripa
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: -, IT046024C2522YAMTW
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Seaview house dal Colle di Ripa ei ole uima-allasta.
Ei, Seaview house dal Colle di Ripa ei tarjoa kylpylää.
Ei, Seaview house dal Colle di Ripa ei salli koiria.
Kyllä, Seaview house dal Colle di Ripa tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Seaview house dal Colle di Ripa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Palazzo Guiscardo Pietrasanta
Hotelli Pietrasantassa
9.4
Erinomainen
Alkaen 171 €
Albergo Pietrasanta
Hotelli Pietrasantassa
9.1
Erinomainen
Alkaen 330 €
Paradis Pietrasanta
Hotelli Pietrasantassa
9.3
Erinomainen
Alkaen 303 €
Hotel Palagi
Hotelli Pietrasantassa
9.0
Erinomainen
Alkaen 121 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella