Lida Guest House

Permet, Rruga Sulejman Lame40.230416,20.357304(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Lida Guest House ei ole uima-allasta.
Ei, Lida Guest House ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Lida Guest House toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Lida Guest House tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Lida Guest House ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Alvero Hotel
Hotelli Permetissä
9.6
Erinomainen
Alkaen 74 €
VILLA PERMET
Hotelli Permetissä
9.2
Erinomainen
Alkaen 86 €
Hotel Apostoli
Hotelli Permetissä
9.4
Erinomainen
Alkaen 33 €
White Villa
Hotelli Permetissä
9.4
Erinomainen
Alkaen 32 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella