Farmhouse Cottage

Pentraeth, 53.26948,-4.189144(Näytä kartalla)
9.1
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Luksus
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Huonetyypit
Loma-asunto
Arvostelut
9.1
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Farmhouse Cottage ei ole uima-allasta.
Ei, Farmhouse Cottage ei tarjoa kylpylää.
Ei, Farmhouse Cottage ei salli koiria.
Kyllä, Farmhouse Cottage tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Farmhouse Cottage ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Black Horse Cottage
Loma-asunto Pentraethissa
9.0
Erinomainen
Grey Cottage
Loma-asunto Pentraethissa
10
Erinomainen
2 Black Horse Cottages
Loma-asunto Pentraethissa
9.2
Erinomainen
Alkaen 304 €
Hafod Wen
Huoneistot Pentraethissa
10
Erinomainen
Alkaen 132 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella