Cross Keys Inn

Penrith, Cross Keys Inn Tebay54.433521,-2.592664(Näytä kartalla)
8.0
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 11 11 - to, 12 1111 11 - 12 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Budget
Tekoälyn luomaTämä majatalo on edullinen vaihtoehto, joka tarjoaa olennaiset mukavuudet ja kätevän sijainnin.
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Tennis
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
10:30
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Lemmikkieläimet sallittu
Kokous-/juhlatilat
Baari
24h-vastaanotto
Tenniskenttä
Puutarha
Savuttomia huoneita
Pelihuone
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Leikkikenttä
Biljardi
Darts-taulu
Patikointi
Pyöräilymahdollisuus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Yhteinen lounge/TV-tila
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Esteetön pysäköinti
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen lomamökki
Kahden hengen huone - Double - Oma kylpyhuone
Kahden hengen huone - Double - Oma kylpyhuone
Kahden hengen huone - Double - Oma kylpyhuone
Standard - Kahden hengen huone - Double
Pieni kahden hengen huone - Double
Arvostelut
8.0
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Cross Keys Inn ei ole uima-allasta.
Ei, Cross Keys Inn ei tarjoa kylpylää.
Ei, Cross Keys Inn ei salli koiria.
Kyllä, Cross Keys Inn tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Cross Keys Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
North Lakes Hotel and Spa
Hotelli Penrithissä
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 129 €
Brooklands 5 Star Guest House
Vierasmaja Penrithissä
9.7
Erinomainen
Alkaen 114 €
Edenhall Country Hotel
Hotelli Penrithissä
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 149 €
The George Hotel
Hotelli Penrithissä
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 100 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella