Tabán Apartman

Pecs, 14 Vince Utca46.080613,18.235905(Näytä kartalla)
8.3
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Budget
Arvostelut
8.3
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Tabán Apartman ei ole uima-allasta.
Ei, Tabán Apartman ei tarjoa kylpylää.
Ei, Tabán Apartman ei salli koiria.
Ei, Tabán Apartman ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Tabán Apartman ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Bagolyvár Panzió
Aamiaismajoitus Pecsissä
9.3
Erinomainen
Alkaen 77 €
Boutique Hotel Sopianae
Hotelli Pecsissä
9.0
Erinomainen
Alkaen 71 €
Hotel Therapia
Hotelli Pecsissä
9.2
Erinomainen
Alkaen 93 €
Ciszterci Szállás Pécs
Vierasmaja Pecsissä
9.5
Erinomainen
Alkaen 60 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella