Ginger Goa, Panjim

Panaji, Plot No.37, 38, SGO Complex, EDC, Pato, Near Passport Office15.494683,73.834299(Näytä kartalla)
7.1
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Bisnes
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa kokoushuoneen, johon mahtuu jopa 20 vierasta hallitustyyliseen istumajärjestykseen. Se tarjoaa saumattoman Wi-Fi-yhteyden ja oleskelutilan, jonka avulla vieraat voivat siirtyä työn ja vapaa-ajan välillä.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTämä Panjimissa sijaitseva hotelli on listattu pysäköintimahdollisuudella ja tunnetaan hyvistä arvosanoistaan.
Ilmainen Wi-Fi
Esteetön
Kuntosali
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00
Lähtöpäivä:
12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Huonepalvelu
Kokous-/juhlatilat
24h-vastaanotto
Kuntokeskus
Savuttomia huoneita
Pesula
Kemiallinen pesu
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Silityspalvelu
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Tallelokero
Valuutanvaihto
Autonvuokraus
Retkipalvelu
Faksi/kopiokone
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Fitness
Kuljetuspalvelu
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonepalvelu mobiilisovelluksen kautta
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Arvostelut
7.1
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Ginger Goa, Panjim ei ole uima-allasta.
Ei, Ginger Goa, Panjim ei tarjoa kylpylää.
Ei, Ginger Goa, Panjim ei salli koiria.
Kyllä, Ginger Goa, Panjim tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Kyllä, Ginger Goa, Panjim on kuntosali.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Surya Kiran Heritage Hotel
Hotelli Panajissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 42 €
O Pescador an Indy Resort
Lomakeskus Panajissa
7.7
Hyvä
Alkaen 43 €
TreeHouse Neptune
Hotelli Panajissa
4.5
Rated
Alkaen 62 €
Prazeres Boutique Hotel
Hotelli Panajissa
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 26 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella