Small single bed

Oxford, 174 Westminster Way51.746252,-1.289626(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Vain Aikuisille
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Small single bed ei ole uima-allasta.
Ei, Small single bed ei tarjoa kylpylää.
Ei, Small single bed ei salli koiria.
Ei, Small single bed ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Small single bed ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Randolph Hotel, by Graduate Hotels
Hotelli Oxfordissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 241 €
Malmaison Oxford
Hotelli Oxfordissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 195 €
Mercure Oxford Hawkwell House Hotel
Hotelli Oxfordissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 131 €
voco Oxford Spires by IHG
Hotelli Oxfordissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 150 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella