Oppdal Alpintun

Oppdal, 67 Gardåvegen62.615027,9.727195(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Sähköautojen EV- latauspiste
Hiihto - Laskettelu
Koiraystävällinen
Pysäköinti
Sähköautojen EV- latauspiste
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Oppdal Alpintun ei ole uima-allasta.
Ei, Oppdal Alpintun ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Oppdal Alpintun toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Oppdal Alpintun tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Oppdal Alpintun ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Bjerkeløkkja Bed and Breakfast
Aamiaismajoitus Oppdalissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 139 €
Vangslia, Oppdal. Lekker leilighet med ski inn/ski ut
Loma-asunto Oppdalissa
9.5
Erinomainen
Alkaen 169 €
Oppdal Alpintun ski in ski out
Huoneistot Oppdalissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 129 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella