The Boathouse

One Tree Point, 3 Fred Carr Place-35.836494,174.469418(Näytä kartalla)
9.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
00:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Ulkokalusteet
Pääsy avaimilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
9.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, The Boathouse ei ole uima-allasta.
Ei, The Boathouse ei tarjoa kylpylää.
Ei, The Boathouse ei salli koiria.
Ei, The Boathouse ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, The Boathouse ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Moana Vista
Loma-asunto One Tree Point
9.2
Erinomainen
Alkaen 86 €
The Leading Light - One Tree Point Holiday Home
Loma-asunto One Tree Point
7.6
Hyvä
Alkaen 150 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella