Colonial Lodge Motel

Oamaru, 509 Thames Highway-45.071545,170.991849(Näytä kartalla)
8.2
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 11 11 - to, 12 1111 11 - 12 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Tekoälyn luomaColonial Lodge Motel on listattu lemmikkiystävälliseksi motelliksi. Motelleissa on usein esteettömiä ulkoalueita lemmikkien mukavuutta varten.
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 21:00
Lähtöpäivä:
02:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Huonepalvelu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Pesula (lisämaksu)
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Ilmainen pysäköinti
Internet
Leikkikenttä
Retkipalvelu
Lämmitys
Faksi/kopiokone (lisämaksu)
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Erillinen tupakointialue
Päivittäinen siivous
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Ulkokalusteet
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Perhehuoneisto
Arvostelut
8.2
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Colonial Lodge Motel ei ole uima-allasta.
Ei, Colonial Lodge Motel ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Colonial Lodge Motel toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Colonial Lodge Motel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Colonial Lodge Motel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Oamaru Motor Lodge
Motelli Oamarussa
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 82 €
AAA Thames Court Motel
Motelli Oamarussa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 75 €
THE MEWS Oamaru
Motelli Oamarussa
8.8
Erinomainen
Alkaen 99 €
Bella Vista Motel Oamaru
Motelli Oamarussa
7.6
Hyvä
Alkaen 95 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella