Apartments Miani

Novigrad Istria, Mate Balote 545.327274,13.560777(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Tekoälyn luomaTämä majoituspaikka toivottaa lemmikit tervetulleiksi. Tarkempia tietoja lemmikkien mukavuuksista ja palveluista ei ole saatavilla annetuissa tiedoissa.
Ilmainen Wi-Fi
Tekoälyn luomaNäissä huoneistoissa on ilmainen Wi-Fi. Keskeinen sijainti tarjoaa kätevän pääsyn paikallisiin palveluihin.
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Lemmikkieläimet sallittu
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Kadunvarsipysäköinti
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto - Oma terassi
Yhden makuuhuoneen huoneisto - Oma parveke
Studio - Parveke - Merinäköala
Studio ‑ Oma parveke
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Apartments Miani ei ole uima-allasta.
Ei, Apartments Miani ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Apartments Miani toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Apartments Miani tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Apartments Miani ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Laguna Maradiso Hotel by Aminess
Hotelli Novigrad Istria
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 100 €
Pansion Comfort Santa Marija
Aamiaismajoitus Novigrad Istria
9.0
Erinomainen
Alkaen 85 €
Hotel Villa Cittar
Hotelli Novigrad Istria
9.1
Erinomainen
Alkaen 103 €
Hotel Emaus
Hotelli Novigrad Istria
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 133 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella