Casa Rural LA GURRIATA

Nieva, 3 Calle Hoyuelos41.05089,-4.46879(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 21:00
Lähtöpäivä:
09:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Uima-allas
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Huonetyypit
Neljän makuuhuoneen talo
Tietoa Casa Rural LA GURRIATA
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 40/399
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Casa Rural LA GURRIATA:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Casa Rural LA GURRIATA ei tarjoa kylpylää.
Ei, Casa Rural LA GURRIATA ei salli koiria.
Kyllä, Casa Rural LA GURRIATA tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Casa Rural LA GURRIATA ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Tradicion Rural SL
Kartano Nieva
9.4
Erinomainen
Alkaen 578 €
Tradición Rural 2 El Tío Ricardo
Loma-asunto Nieva
9.4
Erinomainen
Alkaen 249 €
El Molino
Loma-asunto Nieva
9.6
Erinomainen
Alkaen 281 €
LA ANTIGUA TABERNA
Kartano Nieva
10
Erinomainen
Alkaen 504 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella