Villa Rosa

Newrybar, 360 Old Byron Bay Rd -28.718436,153.554442(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Yksityinen uima-allas
Pysäköinti
Yksityinen uima-allas
Tietoa Villa Rosa
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: PID-STRA-33011
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Villa Rosa:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Yksityinen uima-allas.
Ei, Villa Rosa ei tarjoa kylpylää.
Ei, Villa Rosa ei salli koiria.
Kyllä, Villa Rosa tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Villa Rosa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Paul's Farmhouse - 4 BR rural retreat with views
Loma-asunto Newrybar
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 310 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella