Ruth Villa

Negombo, No. 86/A, St. Joseph Street, Ettukala, Negombo.7.243774,79.844343(Näytä kartalla)
8.4
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Budget
Esteetön
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:30 - 22:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
24h-vastaanotto
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Kalastus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Äänieristys huoneissa
Grillausmahdollisuus (lisämaksu)
Autonvuokraus
Pyöräilymahdollisuus (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Retkipalvelu
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Jaettu keittiö
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Pysäköintihalli
Pääsy pyörätuolilla
Hedelmiä (lisämaksu)
Nouto lentokentältä (lisämaksu)
Kuljetus lentokentälle (lisämaksu)
Ulkokalusteet
Kuljetuspalvelu
Pyöräretket (lisämaksu)
Paikallista kulttuuria koskeva kierros tai kurssi (lisämaksu)
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Huonetyypit
Huoneisto - Puutarhanäköala
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
8.4
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Ruth Villa ei ole uima-allasta.
Ei, Ruth Villa ei tarjoa kylpylää.
Ei, Ruth Villa ei salli koiria.
Kyllä, Ruth Villa tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Ruth Villa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Dickman Resort "The Boutique Hotel"
Lomakeskus Negombossa
9.4
Erinomainen
Alkaen 72 €
Club Hotel Dolphin
Lomakeskus Negombossa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 53 €
Pledge Scape
Hotelli Negombossa
7.7
Hyvä
Alkaen 82 €
Jetwing Lagoon Wellness, A Luxury Reserve - Adults Only
Lomakeskus Negombossa
9.1
Erinomainen
Alkaen 98 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella