HOP INN Nakhon Ratchasima City Center

Nakhon Ratchasima, 108 Wat Tha Tako Alley, Nai Mueang Sub District, Mueang Nakhon Ratchasima District14.980668,102.087335(Näytä kartalla)
8.9
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tekoälyn luomaHOP INN Nakhon Ratchasima City Center kuuluu ketjuun, joka tunnetaan perusmukavuuksien, kuten Wi-Fi:n, tarjoamisesta. Vakiintuneiden ketjujen budjettihotellit varmistavat usein perusinternetyhteyden vierailleen.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaHOP INN Nakhon Ratchasima City Center tarjoaa ilmaisen pysäköinnin vieraille.
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00
Lähtöpäivä:
12:00
Tilat
Pysäköinti
24h-vastaanotto
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Pääsy avainkortilla
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonetyypit
Standard - Kahden hengen huone - Double
Standard - Kahden hengen huone - Twin
Arvostelut
8.9
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, HOP INN Nakhon Ratchasima City Center ei ole uima-allasta.
Ei, HOP INN Nakhon Ratchasima City Center ei tarjoa kylpylää.
Ei, HOP INN Nakhon Ratchasima City Center ei salli koiria.
Kyllä, HOP INN Nakhon Ratchasima City Center tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, HOP INN Nakhon Ratchasima City Center ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Triton Hotel Nakhonratchasima โรงแรมไททัน
Hotelli Nakhon Ratchasima
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 13 €
U Place Korat
Hotelli Nakhon Ratchasima
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 15 €
HOP INN Nakhon Ratchasima
Hotelli Nakhon Ratchasima
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 18 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella