Game View Hotels

Nairobi, Maasai lodge road, Ongata Rongai-1.390751,36.768974(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+7 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+7 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00
Lähtöpäivä:
10:00
Varusteet
Savuton kiinteistö
Puutarha
Vastaanottotiski
Savuttomat huoneet
Huonepalvelu
TV
Suihku
Tohvelit
Hygieniatarvikkeet
Esteettömyysominaisuudet
Pesula
Kemiallinen pesu
Aamiainen
Pullovesi
Vedenkeitin
Ilmainen Wi-Fi
Internet-yhteys
Lentokenttäkuljetus
Monikielinen henkilöstö
Pysäköinti
Policies
Ateriat
Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.
Lisätietoa


  • Airport shuttle fee: USD 40 per person (return)
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Game View Hotels ei ole uima-allasta.
Ei, Game View Hotels ei tarjoa kylpylää.
Ei, Game View Hotels ei salli koiria.
Kyllä, Game View Hotels tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Game View Hotels ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hemingways Nairobi
Hotelli Nairobissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 580 €
Margarita House
Vierasmaja Nairobissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 84 €
Jacaranda Hotel Nairobi
Hotelli Nairobissa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 90 €
Swiss-Belinn Nairobi
Hotelli Nairobissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 55 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella