Express View Inn

Mutungo, Entebbe Highway Express0.208652,32.572313(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Vain Aikuisille
Pieni
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Express View Inn ei ole uima-allasta.
Ei, Express View Inn ei tarjoa kylpylää.
Ei, Express View Inn ei salli koiria.
Kyllä, Express View Inn tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Express View Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella