Allnew bangalow Riverside

Muang Khong, Lao-Thai Road13.983071,105.914836(Näytä kartalla)
7.0
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
00:30 - 19:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Terassi
Savuttomia huoneita
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Ruokakauppa paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
7.0
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Allnew bangalow Riverside ei ole uima-allasta.
Ei, Allnew bangalow Riverside ei tarjoa kylpylää.
Ei, Allnew bangalow Riverside ei salli koiria.
Ei, Allnew bangalow Riverside ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Allnew bangalow Riverside ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Senesothxuene Hotel
Hotelli Muang Khong
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 40 €
Pa Kha Guesthouse
Vierasmaja Muang Khong
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 11 €
Kongmany Colonial House
Vierasmaja Muang Khong
9.1
Erinomainen
Alkaen 44 €
Pon Arena Hotel
Hotelli Muang Khong
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 75 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella