64 Barth

Msida, 64 Triq Barth35.890533,14.484636(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tietoa 64 Barth
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: HPI/9198
Usein kysytyt kysymykset
Ei, 64 Barth ei ole uima-allasta.
Ei, 64 Barth ei tarjoa kylpylää.
Ei, 64 Barth ei salli koiria.
Ei, 64 Barth ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, 64 Barth ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Aparthotel Adagio Malta Central
Huoneistohotelli Msidassa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 48 €
Luxury Msida Circle Suites
Vierasmaja Msidassa
7.6
Hyvä
Alkaen 61 €
Modern stylish flat near Valletta and Sliema!
Huoneistot Msidassa
9.1
Erinomainen
Alkaen 91 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella