Caravan Rustic Sunflower

Mount Crosby, 22A Scriven Street-27.545466,152.800346(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 23:30
Lähtöpäivä:
06:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Pesula (lisämaksu)
Silityspalvelu (lisämaksu)
Ilmainen pysäköinti
Internet
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Jaettu keittiö
Päivittäinen siivous (lisämaksu)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Lasten ulkopelivälineitä
Ruokakuppi lemmikille
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Tulisija ulkona
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Budget - Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Caravan Rustic Sunflower ei ole uima-allasta.
Ei, Caravan Rustic Sunflower ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Caravan Rustic Sunflower toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Caravan Rustic Sunflower tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Caravan Rustic Sunflower ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Rustic Sunflower
Kotimajoitus Mount Crosby
8.6
Erittäin hyvä
Truck Caravan Rustic Sunflower
Leiripaikka Mount Crosby
9.0
Erinomainen
Wattle Bush Retreat
Loma-asunto Mount Crosby
9.3
Erinomainen
Brisbane Palm Springs-Inspired Home on Golf Course
Loma-asunto Mount Crosby
8.5
Erittäin hyvä
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella