Kili View Lodge

Moshi, Kawawa Street Plot No. 089-3.366592,37.438798(Näytä kartalla)
7.8
Hyvä
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Pieni
Tekoälyn luomaTämä lodge tunnetaan luonnonkauniista näkymistään ja intiimistä ilmapiiristään. Lodge tarjoaa rauhallisen ympäristön henkilökohtaisempaan kokemukseen.
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Esteetön
Arvostelut
7.8
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Kili View Lodge ei ole uima-allasta.
Ei, Kili View Lodge ei tarjoa kylpylää.
Ei, Kili View Lodge ei salli koiria.
Kyllä, Kili View Lodge tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Kili View Lodge ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Pink Flamingo Boutique Hotel
Hotelli Moshi
9.5
Erinomainen
Alkaen 179 €
Kilimanjaro Wonders Hotel
Hotelli Moshi
7.5
Hyvä
Alkaen 60 €
Karanga River Lodge
Hotelli Moshi
9.2
Erinomainen
Alkaen 81 €
Ameg Lodge Kilimanjaro
Hotelli Moshi
9.1
Erinomainen
Alkaen 92 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella