MRH Self Check- In Express Homestay

Modimolle, 80 Alf Makaleng Street-24.694976,28.415898(Näytä kartalla)
7.0
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
00:00
Lähtöpäivä:
00:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
24h-vastaanotto
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Varashälytin
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Budget - Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
7.0
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, MRH Self Check- In Express Homestay ei ole uima-allasta.
Ei, MRH Self Check- In Express Homestay ei tarjoa kylpylää.
Ei, MRH Self Check- In Express Homestay ei salli koiria.
Kyllä, MRH Self Check- In Express Homestay tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, MRH Self Check- In Express Homestay ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
SABLE INN B&B
Vierasmaja Modimolle
9.4
Erinomainen
Alkaen 35 €
Shangri-La Country Hotel & Spa
Hotelli Modimolle
7.7
Hyvä
Alkaen 31 €
Monate Game Lodge
Lomakeskus Modimolle
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 71 €
Bush Lovers Lodge
Maja Modimolle
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 57 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella