Residence Roxy

Misano Adriatico, Via Litoranea Sud 1043.979109,12.701601(Näytä kartalla)
8.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Tekoälyn luomaVia Litoranea Sudilla sijaitseva huoneistohotelli on lähellä rantaa. Sijainti on kätevä ranta-aktiviteetteihin.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaResidence Roxy tarjoaa pysäköinnin ja sillä on erinomainen arvostelupisteet 8,5.
Ranta-alue
Yöelämä
Ilmainen Wi-Fi
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
07:30 - 10:30
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Baari
Terassi
Lentokenttäkuljetus
Perhehuoneita
Internet
Hissi
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Rannan äärellä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Ranta
Kuljetuspalvelu
Varashälytin
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto - Oma parveke
Suuri yhden makuuhuoneen huoneisto
Huoneisto - Oma terassi
Kahden hengen huone - Double
Kahden hengen huone - Double
Studio - Merinäköala
Tietoa Residence Roxy
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 099005-RS-00004, IT099005A1UPMCRDVY
Arvostelut
8.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Residence Roxy ei ole uima-allasta.
Ei, Residence Roxy ei tarjoa kylpylää.
Ei, Residence Roxy ei salli koiria.
Kyllä, Residence Roxy tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Residence Roxy ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Maioli B&B
Hotelli Misano Adriaticossa
8.8
Erinomainen
Alkaen 80 €
Hotel Vanni
Hotelli Misano Adriaticossa
8.9
Erinomainen
Alkaen 106 €
Hotel Muccioli
Hotelli Misano Adriaticossa
9.2
Erinomainen
Alkaen 90 €
Hotel Clitunno
Hotelli Misano Adriaticossa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 84 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella