Complexo Multiuso Copacabana

Mindelo, Laginha16.894327,-24.991686(Näytä kartalla)
6.9
Rated
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta-alue
Tekoälyn luomaNämä ranta-asunnot sijaitsevat aivan Laginhan rannalla Mindelossa tai sen vieressä. Niistä on merinäköala, pääsy uima-altaalle ja välitön läheisyys suositulle kaupungin rannalle ja sen aktiviteeteille.
Ranta
Tekoälyn luomaTämä huoneistokompleksi sijaitsee Laginhassa, tarjoten erittäin lähellä rantaa. Vieraat voivat nopeasti kävellä rannalle ja nauttia ranta-aktiviteeteista.
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
12:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
09:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Golfkenttä (3 km:n säteellä)
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Tallelokero
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Jaettu keittiö
Yhteinen lounge/TV-tila
Rannan äärellä
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Turvaportti lapsille
Pysäköintihalli
Ruokakuppi lemmikille
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Ranta
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto - Merinäköala
Kolmen makuuhuoneen huoneisto - Osittainen merinäköala
Kolmen makuuhuoneen huoneisto - Osittainen merinäköala
Huoneisto
Arvostelut
6.9
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Complexo Multiuso Copacabana ei ole uima-allasta.
Ei, Complexo Multiuso Copacabana ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Complexo Multiuso Copacabana toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Complexo Multiuso Copacabana tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Complexo Multiuso Copacabana ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Blue Marlin Hotel
Hotelli Mindelossa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 84 €
Hotel LIVVO Don Paco
Hotelli Mindelossa
7.9
Hyvä
Alkaen 58 €
Kira's Boutique Hotel
Hotelli Mindelossa
9.4
Erinomainen
Alkaen 99 €
Oasis Porto Grande
Hotelli Mindelossa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 103 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella