Two Four Four, holiday home in Matlock

Matlock, 244 Bakewell Road53.146985,-1.572582(Näytä kartalla)
9.4
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
00:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Turvaportti lapsille
Kadunvarsipysäköinti
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen talo
Arvostelut
9.4
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Two Four Four, holiday home in Matlock ei ole uima-allasta.
Ei, Two Four Four, holiday home in Matlock ei tarjoa kylpylää.
Ei, Two Four Four, holiday home in Matlock ei salli koiria.
Ei, Two Four Four, holiday home in Matlock ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Two Four Four, holiday home in Matlock ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
New Bath Hotel & Spa, a member of Radisson Individuals
Hotelli Matlockissa
7.5
Hyvä
Alkaen 116 €
Barringtons
Vierasmaja Matlockissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 79 €
The Red Lion
Majatalo Matlockissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 81 €
High Tor Hotel
Aamiaismajoitus Matlockissa
7.7
Hyvä
Alkaen 71 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella