Appartement Alize

Lumio, 267 Maza Corta42.596247,8.825645(Näytä kartalla)
7.0
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 11:00
Tilat
Lemmikkieläimet sallittu
Terassi
Ilmastointi
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Tietoa Appartement Alize
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 4667562895492
Arvostelut
7.0
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Appartement Alize ei ole uima-allasta.
Ei, Appartement Alize ei tarjoa kylpylää.
Ei, Appartement Alize ei salli koiria.
Ei, Appartement Alize ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Appartement Alize ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Villa la Vista
Aamiaismajoitus Lumio
9.6
Erinomainen
Alkaen 224 €
casa milia
Loma-asunto Lumio
9.2
Erinomainen
Alkaen 289 €
Castelia
Vierasmaja Lumio
9.0
Erinomainen
Alkaen 57 €
Résidence Pierre & Vacances Arinella
Huoneistot Lumio
8.8
Erinomainen
Alkaen 73 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella