AMADINA Garden

Lozenets, ул."черно море" 1342.210221,27.806114(Näytä kartalla)
8.3
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Tietoa AMADINA Garden
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 206278040
Arvostelut
8.3
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, AMADINA Garden ei ole uima-allasta.
Ei, AMADINA Garden ei tarjoa kylpylää.
Ei, AMADINA Garden ei salli koiria.
Ei, AMADINA Garden ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, AMADINA Garden ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Oasis Beach Club
Lomakeskus Lozenetsissä
9.7
Erinomainen
Alkaen 85 €
Oasis Resort Lozenets
Lomakeskus Lozenetsissä
8.8
Erinomainen
Alkaen 80 €
Siena Premium Retreat
Hotelli Lozenetsissä
9.5
Erinomainen
Alkaen 179 €
Villa EM
Hotelli Lozenetsissä
9.2
Erinomainen
Alkaen 113 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella